LV EN

Lielais mielasts (2010.g.)

Iedvesmojoties no UBUNTU filozofijas principa „Es esmu, jo tu esi”, Britu Padomes projekta „Starpkultūru vēstnieki” dalībnieki no Latvijas un Lietuvas pagaišgad nolēma dot savu ieguldījumu kaimiņu un domubiedru pulcēšanās tradīciju attīstībā Baltijas reģionā. Tā kā starpkultūru dialoga jautājumi iet cauri visam, ko darām biedrībā „Radošās iniciatīvas centrs”, ar patiesu entuziasmu iesaistījāmies šīs iniciatīvas īstenošanā.
Pateicoties Britu Padomes atbalstam, 10.septembrī Rīgas un Viļņas iedzīvotāji piedzīvos „Lielo mielastu” – pasākumu svaigā gaisā sestdienas pēcpusdienā, kad apkaimju iedzīvotāji – lielie un mazie – sanāks kopā, lai dalītos ar pozitīvām emocijām, pašgatavotajiem gardumiem un stāstiem par vasaras mēnešos piedzīvoto un redzēto.
Rīgā „Lielā mielasta” galvenās aktivitātes norisināsies Sarkandaugavā, bērnu un jauniešu centra „Laimīte” teritorijā. Būs gan kopīga zupas vārīšana, gan radošie priekšnesumi. Neizpaliks arī dejas un sirsnīgas sarunas.
Izklausās labi? Arī Tu vari sarūpēt „Lielo mielastu” savas ielas/apkaimes iedzīvotājiem! Sazinies ar mums, lai noskaidrotu kā to izdarīt radoši un visiem par prieku.